Co nowego w Google

Możliwość zrobienia prostej wizytówki internetowej

Usługa Moja Firma daje możliwość stworzenia bardzo prostej strony internetowej – wystarczy wprowadzić kluczowe informacje, a wizytówka będzie się pokazywać w wyszukiwarce oraz mapie google. Taka wiztówka będzie jednak zawierać tylko podstawowe dane i na pewno nie jest to profesjonalny przekaz marketingowy.  Taka strona internetowa na pewno jednak się przyda, szczególnie, że można na nią wejść bezpośrednio z mapy google.

Wpisy w opcjach wizytówki firmy

W nowej opcji – wpisy Google, można teraz publikować krótkie informacje oraz linkować (call to action) je do np sklepu internetowego lub rezerwacji. Ponadto, treści można udostępniać, korzystając na przykład z Facebooka, Twittera czy Google+.

Google Maps

Jeżeli chcemy wypromować naszą działalności lokalnie, to dobrym pomysłem jest zarejestrowanie się na mapie Google. Tutaj też odwiedzający mogę komentować usługi. Dodatkowo Google zdecydowało się na tłumaczenie wszystkich treści.

Jeżeli chcesz zwiększyć popularność swojej firmy i skutecznie wypromować się w internecie, odezwij się do nas – nasz zespół chętnie Ci pomoże!

NASI KLIENCI

OPINIE

Co nas klienci mają do powiedzenia na nasz temat