Dlaczego warto mieć własną stronę www

Niektóre firmy nie widzą zasadności posiadania strony internetowej, wystarcza im korzystanie z traycyjneych form reklamy.

Obecność w sieci jest już niemal obowiązkowa. Niektórym firmom, do niedawna, wystarczyła jednak tylko reklama w np Panoramie firmy lub prosty funpage na Facebooku.

Najważniejsze to uświadomić sobie, że konkurencja już  w interneciejest i aktywnie działa i zdobywa nowych klientów.

Przyjrzyjmy się przykładowym zadaniom, które mogą być realizowane przez witrynę www.

Wizytówka firmy

Najczęstszą potrzebom dla przedsiębiorców jestt prezentacja oferty firmy. Strona pełni rolę wirtualnego pracownika, który całodobowo udziela informacji potencjalnym klientom.

Należy pamiętać, aby nie przesadzić z treścią. Z jednej strony należy zaprezentować firmę oraz jej ofertę. Z drugiej powinno się bardzo uważać, żeby potncjalnego klienta na przytłoczyć zbyt dużą ilością informacji. Odwiedzający stronę, powininie szybko zorientować się czym firma zajmuje się i dlaczego warto ją wybrać.

Jeśli udało nam się skusić klienta należy zadbać o to, aby miał łatwość skontaktowania się z nami oraz podstawowe informacje, uwiarygodniające naszą działalność.

Sprzedaż produktów poprzez www

Sklep internetowy daje możliwość, w szybkim czasie, zwiększenia rynku zbytu. Co więcej sprzedaż w internecie odbywa się przy minimalnych kosztach, nie trzeba wynajmować powierzchni handlowych, czy zatrudniać sprzedawców.  Sklep internetowy daje również możliwość automatyzacji znacznej części prac. Płatności odbywają się online, można zautomatyzować kontakt z kurierem, z fimą pakującą, czy wystawić automatycznie fakturę VAT.

Szersze możliwości sprzedaży usług

Podobnie jak ze sklepem www można wykorzystać Internet do rozszerzenia rynku dla naszych usług. Mnogość narzędzi skomunikowania się pozwala nam sprzedać usługę bez konieczności spotkania się z klientem.

Pozyskiwanie nowych klientów

Prezentując różnego rodzaju promocję w łatwy sposób możemy pozyskać dane kontaktowe potencjalnego klienta, które później wykorzystujemy do dalszych z nim kontaktów.

Usprawnienie pracy

Bardzo ważnym zadaniem strony internetowyej jest usprawnienie pracy firmy. Zarówno kontakt z naszymi klientami, jak i pracę naszych pracowników, możemy dzięki sprawnie działającej stronie internetowej znaczeni zautomatyzować i zoptymalizować.

Systemy zarządzania zadaniami, wirtualne kalendarze, komuniktory i wiele innych udogodnień są w tym bardzo podobne

NASI KLIENCI

OPINIE

Co nas klienci mają do powiedzenia na nasz temat