Strony internetowe

Przywiązujemy ogromną wagę do wykonywanych przez nas projektów.

Zawsze wykonujemy ją w najowszej technologii i zgodnie z najnowszymi trendami. Doradzamy naszym klientom, aby ich strony internetowe szybko zaczęły na nich zarabiać

Jesteśmy przekonani, że nasze strony internetowe są najwyższej jakości i spełnią najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia stron, gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru funkcjonalności serwisu internetowego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!

Projektowanie stron przypomina budowę domu, dlatego warto powierzyć to profesjonalistom. My od 10 lat projektujemy profesjonalne strony internetowe, tworząc rozbudowane funkcjonalnie wortale i portale internetowe, strony responsywne, sklepy internetowe, strony dla restauracji i innych podmiotów gospodarczych.
Wykonaliśmy ponad 500 projektów internetowych. To doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie doboru funkcjonalności serwisów internetowych, którymi z radością się dzielimy.
Oczywiście nie zapominamy o mediach społecznościowych typu Facebook, Twitter czy Google+ jak również wyszukiwarki internetowe (przede wszystkim Google), aby wygenerować jak największy ruch stronie www. Nasze serwisy internetowe zawsze wykonywane są w aktualnych standardach. Dzięki temu, możesz być pewny, że wykonana przez nas strona internetowa będzie responsywna i doskonale zoptymalizowana i przygotowana do pozycjonowania.

Wykonane przez nas strony internetowe wykonane są w najnowszych technologiach, takich jak HTML5, PHP, DHTML, CSS, AJAX.

10 POWODÓW DLACZEGO WARTO U NAS ZAMÓWIĆ STRONĘ INTERNETOWĄ

  • Łatwy w obsłudze panel administracyjny strony internetowej, który umożliwi Ci w prosty sposób zarządzać wszystkimi treściami witryny
  • Wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio
  • Nasze usługi wykonujemy zawsze profesjonalnie, szybko i tanio!
  • Indywidualny projekt graficzny szyty na miarę, który poprawiamy aż do pełnej akceptacji kienta
  • Dowolna ilość unikalnych adresów e-mail, dzięki którym Twoi klienci będą mieli możliwość szybkiego kontaktu.
  • Całkowicie bezpłatny pierwszy rok utrzymania strony na naszych serwerach.
  • Bezpłatna instalacja statystyk Google Analitycs, które pozwolą Ci badać ruch na stronie
  • Tworzymy strony internetowe tak, aby informowały zachęcały do zapoznania się z Twoją ofertą
  • Szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią.
  • 12 miesięczna gwarancja na serwis i nasze wsparcie!

Misja IT Geeks

Gorąco wierzymy, że wzbogacenie się i kreatywna przedsiębiorczość jest jedną z najwspanialszych możliwości człowieka i że ludzie przedsiębiorczy napędzają nasz Świat. Naszą misją jest pomóc im w szybkim sukcesie – wzbogacić się i cieszyć się życiem! Nasze wsparcie informatyczne zapewni Ci swobodę i bezpieczeństwo, abyś mógł skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu! Profesjonalne strony internetowe, które wykonujemy sprzedają! Gwarantujemy pierwszą stronę w wyszukiwarce google!

POZNAJ NAS

Zainteresowany?

NASI KLIENCI

OPINIE

Co nas klienci mają do powiedzenia na nasz temat