O firmie IT Geeks

IT Geeks sp. z o.o. powstała na bazie firmy Allwelt International, która istnieje w Polsce od 2007 roku. wykonaliśmy już ponad 500 projektów. Posiadamy oddział w Melbourne Australia.

Firma prowadzona jest przez ludzi zakręconych na punkcie informatyki. Mamy hopla na punckie IT.

Założyciel

Dariusz napisał kilka dobrze znanych książek o marketingu w internecie. Jest znany w świecie biznesu w Australii, jest często zapraszany przez organizacje rządowe, aby dawać wykłady na temat marketingu w internecie oraz różnych strategiach marketingowych w świecie Dariusz kończył studia w Polsce oraz Nowej Zelandii. Mieszka w Melbourne, Australia razem z żoną i czwórką dzieci.

Misja IT Geeks

Gorąco wierzymy, że wzbogacenie się i kreatywna przedsiębiorczość jest jedną z najwspanialszych możliwości człowieka i że ludzie przedsiębiorczy napędzają nasz Świat. Naszą misją jest pomóc im w szybkim sukcesie – wzbogacić się i cieszyć się życiem! Nasze wsparcie informatyczne zapewni Ci swobodę i bezpieczeństwo, abyś mógł skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu! Profesjonalne strony internetowe, które wykonujemy sprzedają! Gwarantujemy pierwszą stronę w wyszukiwarce google!

POZNAJ NAS

Zainteresowany?

NASI KLIENCI

OPINIE

Co nas klienci mają do powiedzenia na nasz temat