Portale internetowe

Najważniejszym elementem portalu internetowego są jego  funkcje społecznościowe. Należy jednak pamiętać, że czym prostsza aplikacja, tym ma większą szansę przyciągnąć użytkowników.

Portal powinien się czymś wyrózniać, dawać funkcjonalnosć, której nie daje żadena inna strona internetowa.

Non stop powstają nowe portale. Wiele z nich ma bardzo pomysłowe funkcjonalności. Ale dopóki nie zbiorą one określonj liczby użytkowników, to nie mogą wykorzystać w pełni swoich podstawowych, społecznościowych funkcji.

Aby portal zaczął działać, należy przyciągnąć użytkowników. Nie jest to łatwe, ponieważ nikt nie chce się rejestrować, jeżeli jeszcze nikogo nie ma.

Najczęściej przyciągamy nowych użytkowników przyjemnym interfajsem, łatwymi w obsłudze funkcjonalnościami, mobilny designem, darmowymi aplikacjami, interakcjami z innymi portalami.

Niestety, to wszystko może być za mało. Nawet najlepszy produkt sam się nie sprzeda i trzeba włożyć wysiłek w jego promocję. Portale mają to do siebie, że jak już zbieżemy użytkowników, to same się nakręcają. Niemniej jednak, na początku trzeba tych użytkowników zdobyć. Od samego początku, należy pamiętać o strategii rozwoju, zarówno jeśli chodzi o marketing, jak i rozwój techniczny naszegoportalu internetowego.

Portale internetowe to świetny pomysł na biznes. Należy jednak wszystko dokładnie rozplanować i działać zgodnie z przyjętą strategią.

NASI KLIENCI

OPINIE

Co nas klienci mają do powiedzenia na nasz temat