Rosyjscy hakerzy

Zachód dopiero teraz odkrywa z przerażeniem do czego są zdolni rosjanie i jak potrafią wykorzystać swoją cyber broń.

Atakują oni instytucje, tworzą fałszywe strony internetowe, portale internetowe, sklepy online. Potrafią sparaliżować życie w całym Państwie. I to dopiero początek. Rok 2018 na pewno będzie obfitował w wiele sensacji

Hiszpanie zrozumieli, że to Moskwa stoi za propagandą w internecie, która pobudza nacjonalistyczne nastroje. Dalej wielkim pytaniem jest pomoc rosyjskich hakerów w kampanii Donalda Trumpa poprzez czarny pijar Hillary Clinton. Również Francuzi, gdy w maju Pałac Elizejski próbowała zdobyć Marine Le Pen.

Rosyjscy hakerzy są oczywiście również aktywni w Polsce i to na dużą skalę: w ciągu ostatnich 6 misięcyu przeprowadzili około 3 mln ataków w naszym kraju.

Rosja dysponuje armią botnetów, internetowych „słupów” i „farm trolli”

Przykładem może być perfekcyjne przygotowanie Rosji do interwencji na Ukrainie. totalna dezinformacja, paraliż instytucji, ataki na instytucje w krajach zachodu.

Jak pamiętamy Rosjanie sprzedali nam opowieść o 3-letnim chłopcu ukrzyżowanym przez Ukraińskich nacjonalistów, że odmawiano sprzedaży chleba osobom mówiącym po rosyjsku, czy o tym, iż rząd Ukrainy chciał zlikwidować Świę 9 maja – zakończenie II wojny światowej i zamiast tego zezwolić na paradę równości.

NASI KLIENCI

OPINIE

Co nas klienci mają do powiedzenia na nasz temat